Jak poderwać dziewczynę? 3 kluczowe kwestie

randki w sieci

Bardzo wielu mężczyzn na całym świecie zastanawia się teraz, co zrobić, aby poderwać wymarzoną dziewczynę – albo jakąkolwiek dziewczynę. Oczywiście, nie da się przedstawić prostej recepty na podryw, ponieważ każda sytuacja jest inna i wymaga innego podejścia. Można jednak wymienić kilka kluczowych kwestii, które na pewno są istotne podczas podejścia i zagadania do dziewczyny. Jedna z nich jest  zaskakująca – to perfumy z feromonami dla mężczyzn!

 

Po pierwsze – inwestuj w siebie

To oczywiste, że żadna dziewczyna nie chce zawierać dłuższej czy intensywniejszej znajomości z facetem, który jest zwyczajnie nudny. Faktem jest też, że nie każdy mężczyzna będzie miał wysoką charyzmę, aby przyciągać do siebie przedstawicielki płci pięknej. Dobrze jest jednak wiedzieć, że niektóre rzeczy można zwyczajnie wyćwiczyć – im więcej inwestuje się w siebie, tym bardziej przynosi to efekty. Pierwszą ważną kwestią jest pewność siebie – tego bardzo często mężczyznom brakuje; nie chodzi jednak o bycie niemiłym czy wulgarnym, co często jest ze sobą mylone. Ważniejsze w tym miejscu jest granie mową ciała – wyprostowana postawa, brak nerwowych ruchów i przede wszystkim uśmiech na twarzy. Kobieta, być może całkiem podświadomie, chętniej nawiąże kontakt z mężczyzną, który będzie się tak prezentował. Zadbaj również o wygląd – zadbaj o czyste, niepogniecione ubrania oraz miły i świeży zapach perfum. Coraz większą popularność zyskują perfumy z feromonami dla mężczyzn. To dodatkowy element, który pozwoli Ci zwrócić na siebie uwagę płci pięknej.

 

Po drugie – doceń ją i pokaż swoją wartość

Kobiety kochają być doceniane, choć zazwyczaj alergicznie reagują na komplementy w stylu „masz piękne oczy”. Zamiast tego, wdaj się w pogawędkę pełną dwuznaczności (ale nie wulgarności i seksualnych sugestii!) z dziewczyną, doceń jej inteligencję czy pochwal rzecz, której inni zwykle nie dostrzegają, na przykład poczucie humoru, piękny śmiech. Śmiej się razem z nią – nic bardziej nie zbliża dwojga ludzi. Pozwól jej mówić, ale słuchaj uważnie i pokazuj to, że słuchasz nie tylko przez gesty, ale również przez dopytywanie. Gdy zapyta o Ciebie – odpowiadaj otwarcie, ale tak, aby to, co robisz na co dzień, nawet jeśli jest to segregowanie przesyłek na poczcie, brzmiało ciekawie i interesująco.

Po trzecie – spraw, aby chciała więcej!

Gdy kobieta będzie zainteresowana Twoją osobą, z pewnością to zobaczysz. Jeżeli zasugeruje spotkanie – zgódź się, ale nie na jutrzejszy dzień, tylko trochę dalszy termin; zasugeruj, że masz również obowiązki, których nie możesz odłożyć na bok, a chciałbyś poświęcić jej całkowicie swoją uwagę. Nie zdradzaj wszystkiego o sobie na pierwszym spotkaniu – zostaw również coś na następne. Spotkanie najlepiej zakończ wtedy, gdy oboje macie jeszcze ochotę na więcej i zaproponuj kolejny termin – wówczas dziewczyna wyniesie pozytywne wspomnienia z Waszej rozmowy i będzie czekała na następny raz. Graj niedostępnego, ale nie całkiem – pamiętaj, że niektóre kobiety może to po prostu znudzić albo zwyczajnie odstraszyć.

Jak widać, trudno jest udzielić jednoznacznej rady, co zrobić, aby poderwać dziewczynę. Ważna jest tylko jedna kwestia – lepiej jest próbować w praktyce, sprawdzać swoje możliwości i uczyć się na własnych błędach, niż siedzieć w domu i tylko o tym czytać. Tak więc, do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *