Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o wodzie miceralnej – w pigułce!

serum do rzęs

Płyn micelarny to modne hasło kosmetyczne, które każda z nas już nieraz słyszała. To prawda, że wygląda jak zwykła woda, ale w rzeczywistości jest pełna wielu korzyści oczyszczających dla Twojej skóry – zwłaszcza gdy jest wysokiej klasy, jak Revitalash woda micelarna. Jako wyjątkowo delikatny (bez spłukiwania!) środek czyszczący, jest najlepszym przyjacielem osób zajmujących się kosmetyką, który usuwa zanieczyszczenia i makijaż, nie pozbawiając skóry ochronnej bariery olejowej. Również Revitalash autoryzowane kliniki polecają takie rozwiązanie.

Jak działa płyn micelarny?

Nauka stojąca za płynem micelarnym jest całkiem sprytna — to jak dotąd najbardziej zaawansowany środek czyszczący dostępny na rynku! Te sprytne małe oczyszczające bąbelki, wypełnione drobnymi cząsteczkami zwanymi „micelami”, aktywnie przyciągają makijaż i zanieczyszczenia – niczym magnes. Zatrzymują i rozpuszczają brud, olej i makijaż, usuwając je ze skóry (za pomocą miękkiego, nasączonego wacika), nie naruszając naturalnej bariery lipidowej skóry.

Jakie są zalety wody micelarnej?

Jest ich tak wiele! W przeciwieństwie do niektórych pieniących się środków czyszczących, które mogą pozbawić skórę naturalnych olejków, pozostawiając ją suchą i podrażnioną, woda micelarna oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, nie naruszając jej naturalnej równowagi. Skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza, odblokowuje pory, tonizuje i zwiększa nawilżenie skóry w jednym kroku, bez spłukiwania! Dlatego kompletując Revitalash zestaw podróżny, czy domowe kosmetyki – koniecznie uwzględnij ten produkt. (Więcej informacji znajdziesz na: https://revitalash.pl/ )

Jak stosować płyn micelarny?

Niezależnie od tego, czy zaczynasz, czy kończysz dzień, czy też chcesz zorganizować sobie Revitalash spa – płyn micelarny jest doskonałym środkiem czyszczącym lub odświeżającym. Wystarczy namoczyć wacik w płynie micelarnym i przetrzeć nim skórę, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia. Mocny makijaż? Bez problemu! Sprawdzi się do dokładnego oczyszczenia i usunięcia makijażu i to bez podrażnień. Wystarczy przytrzymać płatek nasączony płynem micelarnym nad oczami przez kilka sekund przed wytarciem. Jest tak skuteczny, że nie trzeba go pocierać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *