Sylwester i dyskotekowa kula pod Pałacem Kultury i Nauki

Miejski Sylwester w Warszawie odbędzie się w tym roku pod Pałacem Kultury i Nauki. Chociaż do szalonej imprezy pozostało jeszcze ponad tydzień, to już teraz postawiono tam scenę. Symboliczne było też zamontowanie srebrnej, dyskotekowej kuli. To zapowiedź tego, co będą mieli okazję przeżyć w tym miejscu Warszawiacy.

Jak zapowiada Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak, to będzie „wyjątkowa i elektryzująca noc”. Na scenie wystąpi między innymi Agnieszka Chylińska, Cleo, Rafał Brzozowski, Natalia Nykiel, Anna Wyszkoni i Lady Punk. Prowadzącymi cały event będą zaś Marcin Prokop, Magda Mołek, Oliwier Janiak, Filip Chajzer i Patrycja Kazadi.

Wydarzenie reżyseruje Maciej Sobociński, który już teraz zdradza kilka atrakcji, jakie przygotowano dla wszystkich, którzy przybędą na Plac Defilad. Główną będzie oczywiście pokaz sztucznych ogni – po północy wystrzelą fajerwerki w ilości ponad 4 000 ładunków.

Przypomnijmy, że imprezę, podczas której mieszkańcy Warszawy powitają Nowy Rok planuje się już od lata. W sierpniu podpisano list intencyjny, który przewiduje współpracę TVN-u z Urzędem Miasta – podczas konferencji prasowej poparcia dla niej udzieliła sama Hanna Gronkiewicz-Waltz. Dodajmy, że imprezę pt. „Hello 2017” będą mogli oglądać również widzowie TVN-u z całej Polski, bo całość będzie transmitowana na żywo.

Sylwester w centrum stolicy rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do 1:30. Wstęp będzie oczywiście bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *