Nowe tanie loty z Warszawy

Ryanair, irlandzki przewoźnik zdecydowanie stawia na Warszawę. Już w przyszłym roku uruchomi kolejne rejsy, zarówno z lotniska Chopina jak i z Modlina.

W sezonie letnim 2017 roku będzie można polecieć z lotniska Chopina do Gdańska, Szczecina oraz Wrocławia. Do Gdańska i Wrocławia Ryanair będzie można latać aż trzy razy dziennie, do Szczecina raz w ciągu każdego dnia. W przypadku Gdańska, już teraz mamy taką opcję, ale tylko dwa razy w tygodniu, są to rejsy weekendowe. Z Modlina zaś będzie można wybrać się do Faro (Portugalia) – przewoźnik uruchomi loty dwa razy w tygodniu. Obecnie, Ryanair udostępnia loty do Portugalii, ale do Lizbony oraz Porto.

I to nie wszystko. Ryanair zapowiedział już, że zwiększy też częstotliwość lotów na wybranych kierunkach, które już działają. Tym samym, częściej będziemy mogli latać do Bolonii, Liverpoolu czy Bristolu (cztery razy w tygodniu).

Dodajmy, że Ryanair udostępnia znacznie więcej połączeń z Modlina. Tam loty będą odbywać się aż na 41 trasach. To między innymi rejsy do Belgii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Wylicza się, iż po dodaniu nowych tras, w Modlinie ma być obsłużonych prawie 3 miliony pasażerów, na Okęciu około 750 tysięcy. Dodajmy, że ogólnopolskie prognozy przewidują obsługę blisko 10 milionów pasażerów w ciągu roku.

Podsumowując, Ryanair obecny jest na 12 lotniskach w naszym kraju. W całej Europie każdego roku obsługuje blisko 101 milionów pasażerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *