Nanoplastia włosów

botoks na włosy

Każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych włosach niestety większość kobiet nie może pochwalić się takim stanem swoich włosów. Innym marzeniem wielu pań posiadających włosy kręcone, kędzierzawe i puszące się jest możliwość posiadania prostych zdrowo wyglądających włosów bez konieczności ich codziennego prostowania. Otóż są specjalistyczne zabiegi fryzjerskie które z reguły przeprowadza dobry fryzjer, które mogą całkowicie zmienić strukturę naszego włosa i sprawić że włosy będą proste i zdrowo wyglądające.

Jednym z takich zabiegów jest coraz bardziej popularna w Polsce nanoplastia włosów. Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez profesjonalny salon fryzjerski tylko wówczas efekty zabiegu będą takie jak tego oczekiwaliśmy i pozostaną z nami na długo. Głównym założeniem tego zabiegu jest wyprostowanie nawet najbardziej pokręconych włosów. A zatem zabieg ten może stanowić konkurencję dla popularnego w Polsce zabiegu jakim jest keratynowe prostowanie włosów. W takcie zabiegu w głąb naszego włosa wprowadzana jest aktywna substancja która może całkowicie zmienić kształt i strukturę włosa.

Przebieg zabiegu nanoplastii włosów

Pierwszym krokiem jest bardzo dokładnie umycie włosów silnym oczyszczającym szamponem, nie należy nakładać na włosy żadnych odżywek czy masek oraz innych kosmetyków. Na tak umyte włosy należy nałożyć preparat do nanoplastii włosów, zaczynając od nasady, następnie należy nałożyć na głowę czepek i odczekać około godziny. Po tym czasie należy dokładnie zmyć preparat i wysuszyć włosy. Następnym krokiem jest prostowanie włosów pasmo po paśmie za pomocą specjalnej prostownicy. Ostatni etap to dokładne umycie włosów oraz nałożenie specjalnej maski. Po zabiegu nanoplastii włosów zaleca się stosowanie delikatnych szamponów, dzięki czemu efekty zabiegu pozostaną widoczne na dłużej. Cały zabieg trwa od 3 do nawet 6 godzin, a zatem warto zarezerwować sobie na ten zabieg nieco więcej czasu. Jego efekty widoczne są od razu po zabiegu. Zabieg nanoplastii włosów jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i mogą stosować go nawet kobiety w ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *