Masaż podciśnieniowy w Wawie – wszystko o endermologii

Jeśli chcesz szybko pozbyć się pomarańczowej skórki i pragniesz, by Twoja skóra odzyskała idealne napięcie i jędrność, to zabieg masażu podciśnieniowego jest właśnie dla Ciebie.

Endermologia to innowacja w zakresie efektywnego, ale bezinwazyjnego odchudzania. Już kilka zabiegów sprawia, że nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje rozbijany na drobne cząsteczki i wydalany z organizmu. Warto poznać szczegółową charakterystykę masażu tego rodzaju, by już niedługo cieszyć się idealną figurą.

Czym jest endermologia?

Endermologia to energiczny masaż wykonywany specjalnym rollerem. Przypomina ten, który wykonywany jest ręcznie natomiast rolki wpływają na ciało i tkankę podskórną o wiele bardziej intensywnie. Zajrzyj na stronę salonu endermologii Impress. Osoba, u której realizowany jest zabieg zakłada specjalny kombinezon – podczas masowania, skóra zasysa się, by za chwilę wrócić do poprzedniego stanu. Podciśnienie sprawia, że tkanka tłuszczowa po prostu rozbija się na drobne cząsteczki, po czym w naturalnym procesie wydalania jest niwelowana. Co ważne, zabiegi mogą być wykonywane na każdej partii ciała, również na twarzy. Intensywność masowania dobierana jest indywidualnie.

Efekt zabiegów

Masaże z podciśnieniem realizuje się przede wszystkim w celu niwelowania cellulitu. Ale to nie wszystko. Okazuje się, że endermologia jest doskonałym sposobem na odchudzanie i modelowanie sylwetki w miejscach, w których nie jest ona doskonała. Masaż pobudza procesy metaboliczne do szybszego działania. Dzięki temu, eliminowany jest nie tylko tłuszcz, ale i toksyny zalegające w naszym ciele.

Należy też zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania endermologii w okolicach twarzy. Dzięki zabiegom uzyskuje się pożądany kontur buzi, poprawia się także elastyczność skóry. Dzięki temu w znaczny sposób niwelowane są procesy jej starzenia.

Ciekawostką może być również to, że masaż podciśnieniowy z powodzeniem stosuje się leczniczo. To dobry sposób na łagodzenie stanów bólowych, szczególnie w przypadku bólu mięśni, kręgosłupa a także dysfunkcji reumatycznych.

Aby osiągnąć pożądany efekt należy poddawać się masażom tego rodzaju regularnie. Wykonywane są najczęściej co kilka dni a ich liczba zależna jest od problemu, z jakim chcemy się zmierzyć.

Dla kogo jest endermologia?

Endermologia to zabieg dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. To również masaże doskonałe dla osób, które chcę delikatnie wymodelować twarz, poprawić elastyczność swojej skóry.

Ponieważ masaż wpływa na lepsze krążenie krwi i limfy, jest zalecany wszystkim, którzy uskarżają się na obrzęki czy regenerację ciała (na przykład po liposukcji).

To również idealny środek terapeutyczny. Dobry dla tych, którzy chcą zniwelować bóle mięśniowe, ale również dla osób szukających odprężenia i błogiego relaksu.

Przeciwwskazania

Chociaż endermologia jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i takim, który nie wywołuje żadnych niekorzystnych skutków ubocznych to nie każdy może z tego masażu podciśnieniowego korzystać. Przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. Z endermologii nie mogą też korzystać pacjenci onkologiczni ani osoby, które mają cerę naczynkową i żylaki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *