Manicure Warszawa Ursynów – jak znaleźć dobry salon w czasie pandemii?

manicure urysnow

W obecnych czasach, obostrzenia związane z pandemią koronawirusa utrudniają wizyty w salonach kosmetycznych i salonach fryzjerskich. Cierpią na tym przedsiębiorcy oraz klienci. Wiele salonów upadło bądź zamknęło się na dłużej Sprawdzamy jak znaleźć zaufane salony manicure w Warszawie w dzielnicach Ursynów i Kabaty.

Obecnie na warszawskim Ursynowie jest kilkadziesiąt salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Podczas obostrzeń wiele z nich jest zamkniętych z kilkoma wyjątkami. Niektóre salony oferują dodatkowe usługi takie jak amputacja włosów lub inne zabiegi, które umożliwiają otwarcie salonów pomimo obostrzeń. Jednym z takich salonów manicure Ursynów jest Salon Tu i Teraz. Jeśli chodzi o pozostałe salony, sytuacja jest bardzo dynamiczna i często się zmienia. Ich otwarcia są uzależnione od decyzji rządu.

Podobna sytuacja jest z salonami fryzjerskimi: większość z nich została zamknięta. Wyjątkiem są firmy, które zajmują się zabiegami takimi jak amputacja włosów lub trychologia. Podczas lockdownu takie usługi umożliwiają firmom kontynuowanie oferowania usług. Dla niektórych jest to jedyna nadzieja na zapobiegnięcie bankructwa – problem z którym boryka się wiele placówek w branży.

Podsumowując, obecnie liczba otwartych salonów fryzjerskich oraz manicure na Urysnowie jest bardzo mała. Nieliczne placówki pozostały otwarte. Pozostaje czekać na kolejne decyzje rządu dotyczących obostrzeń pandemicznych. Wkrótce, sytuacja na pewno się polepszy i liczba otwartych salonów manicure na pewno wzrośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *