Kiedy home staging się opłaca?

home staging cennik

Home staging to nic innego jak przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż czy wynajem. Najczęściej zajmują się tym zadaniem profesjonaliści, chociażby Ci zatrudnieni w agencjach nieruchomości albo Ci, którzy wykonują projekty wnętrz. Wrocław, Poznań, Warszawa, ale też każde inne miasto na terenie Polski wykazuje tym trendem coraz większe zainteresowanie.

Nie chodzi oczywiście o dokonywanie generalnego remontu, by mieszkanie było ładne dla potencjalnego klienta czy najemcy. Chodzi raczej o poprawę estetyki w nieruchomości przy łatwych w realizacji zabiegach. Nierzadko wystarczy zmiana zasłon, ustawienie wazonu z kwiatami na stole, kilku świeczek czy przestawienie mebli, by dana przestrzeń zyskała znacznie atrakcyjniejszy wygląd.

Czy płaci się za usługę home staging? Cennik jest najczęściej indywidualny, a niektóre agencje sprzedaży nieruchomości oferują taką usługę w cenie. Nawet jeśli jest ona płatna, to najczęściej wydatek ten nie przekracza kilkuset złotych. Z całą pewnością jest to opłacalne, to dobrze wydane pieniądze. Dzięki home staging możliwe jest nie tylko szybsze sprzedanie nieruchomości, ale też w lepszej cenie. W przypadku wynajmu nie ma wątpliwości, że chętnych znajdzie się znacznie więcej, a za miesięczne użytkowanie mieszkania także można zażyczyć sobie więcej. Nie można mówić o nieopłacalności home staging, to zabieg, który jest zawsze korzystny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *