Jesień w Warszawie

Śpieszymy dla was z informacjami na temat największych atrakcji, z jakich można korzystać w tym sezonie w Warszawie. To nieprawda, że jesień nie sprzyja aktywności. Miasto organizuje przecież szereg ciekawych wydarzeń, w których udział mogą brać wszyscy chętni. Oto kilka propozycji.

Kino VR

W Złotych Tarasach otwarto pierwsze w Polsce kino VR. Widz zakłada specjalne okulary, po czym przenosi się do wirtualnego świata. Ma się wrażenie, że jest się uczestnikiem filmu i jednym z aktorów.

Ciekawostką jest fakt, że na Mokotowie powstał cały kompleks VR. Można tam brać udział w wirtualnych koncertach, grać w gry czy być uczestnikiem największych na świecie wydarzeń sportowych.

Hala Gwardii

Nowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy. Swoista konkurencja dla Hali Koszyki. Tutaj można kupić nie tylko naturalne produkty spożywcze, ale również skosztować sezonowych potraw w najlepszym wydaniu.

Spacer po Warszawie

Coraz więcej Domów Kultury i miejskich fundacji organizuje dla mieszkańców Warszawy spacery z przewodnikiem. Dzięki kilkugodzinnym przechadzkom można odkryć niesamowite skarby tego miasta. Największą popularnością cieszą się spacery śladami miejsc symbolicznych dla historii II wojny światowej.

Stand Up

Kiedy pogoda nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, konieczna jest dawka dobrego humoru. Wybierzcie się na kabaretowy występ Stand Up. W stolicy to coraz bardziej popularna rozrywka. Wydarzenia tego rodzaju organizowane są w kawiarniach, klubach i kinach studyjnych.

Aktywne sporty dla każdego

Wrotkarnia, ścianka wspinaczkowa czy parki trampolin to tylko niektóre miejsca, w których aktywnie czas może spędzić cała rodzina. To obiekty dla małych i dużych, gdzie oprócz ogromnej dawki rozrywki jest miejsce na usprawnianie kondycji ruchowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *