Jak walczyć z przebarwianiami

zabiegi na ciało

Przebarwienia to często problem z którym walczymy od młodzieńczych lat. Najczęściej są to pozostałości po trądziku, których nie udało nam się nigdy pozbyć. Z takimi defektem walczymy zatem od lat jednak nie jest to proste. Początkowo warto jest zacząć od kremów, bądź tradycyjnych zabiegów kosmetycznych.

Najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem na pozbycie się przebarwień po trądzikowe, które najbardziej widoczne są na twarzy jest oczywiście laserowe usuwanie przebarwień, poznań jest miastem w którym znajdziemy wiele profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej które świadczą tego typu usługi. Zabieg usuwania przebarwień za pomocą lasera polega na wyrównaniu kolorytu naszej skóry, a także ujędrnia ją oraz zwęża pory. Światło lasera uszkadza komórki barwnikowe poprzez rozgrzanie, następnie są one wydalone z naszego organizmu. Tuż po zabiegu przebarwienia stają się czerwone i jeszcze bardziej widoczne niż wcześniej. Jednak wraz z upływem czasu czyli po około dwóch tygodniach koloryt naszej skóry wyrównuje się całkowicie, a przebarwienia przestają istnieć. Zabiegowi bardzo często towarzyszy uczucie ciepła i pieczenia jednak trwa ono tylko kilka godzin. Po zabiegu skóra może się łuszczyć i jest czerwona jednak jest to zjawisko chwilowe, które po kilku dniach mija.

Usuwanie przebarwień poznań, oferowane w OriSpa jest zabiegiem bardzo skutecznym, jednak warto go powtórzyć czasami nawet od 4 do 6 razy tylko wówczas efekt będzie najlepszy, a przebarwienia znikną na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *