Helios zaprasza na Mini Maraton Matrix!

matrix zmartwychwstania

W środowy wieczór, 22 grudnia o godzinie 20.00, we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce, odbędą się porywające seanse prezentujące absolutny klasyk gatunku SciFi i jego fantastyczną kontynuację. Nocne Maratony Filmowe zaprezentują wówczas Mini Maraton Matrix z długo wyczekiwaną premierą filmu „MARTIX ZMARTWYCHWSTANIA”!

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wyjątkową ucztę filmową! Podczas jednego wieczoru na wielki ekran powróci pierwsza część tej wybitnej serii – MATRIX oraz premierowo, najnowsza odsłona kultowego cyklu – MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA. Na widzów, poza porywającą fabułą, czekają niesamowite efekty specjalne, doskonała ścieżka dźwiękowa oraz zjawiskowe sceny walk.

„Matrix” prezentuje historię Neo – genialnego hakera. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz – człowiek, który obiecuje przekazać mu wiedzę o rzeczywistości, w jakiej żyje. Prawdę o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko udawać rzeczywistość. Neo przystaje do grupy Morfeusza i zaczyna dostrzegać, że świat, w którym egzystował to fikcja, a jego życiem ktoś kierował. Kolejne stopnie wtajemniczenia stawiają przed Neo nowe pytania. Czym jest Matrix i komu służy?

„Matrix Zmartwychwstania” to długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. Jedno jest pewne – emocje związane ze zderzeniem dwóch światów jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z widzów.

Odkryj wraz z bohaterami szokującą prawdę o otaczającym nas świecie i przekonaj się czy Neo będzie wybrańcem, który pokona Matrix! Szczegółowe informacje dotyczące najnowszej odsłony projektu Nocne Maratony Filmowe oraz możliwość zakupu biletów na Mini Maraton Matrix dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_Matrix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *