Co umieścić obok numerów rejestracyjnych?

Ramki na tablice rejestracyjne

Czy wiesz, że samochód może być świetnym nośnikiem reklamy? Z takiej formy przekazu korzystać powinny przede wszystkim firmy, które dysponują pokaźną flotą aut.

Każdy kierowca musi patrzeć się na tył auta jadącego przed nim. Dzięki temu udaje mu się zachować bezpieczną odległość i bezpieczeństwo na drodze. To doskonała okazja, by właśnie z tyłu auta móc umieścić chociaż hasło reklamowe, logotyp czy dane teleadresowe firmy. Nie trzeba w tym celu nawet obklejać samochodu. Wystarczy zamontować ramki do tablic rejestracyjnych. Te przede wszystkim dają dodatkową ochronę, ale zawierają też miejsce, w którym zamieścić udaje się kluczowe informacje.

Ramki na tablice rejestracyjne są łatwo dostępne, można je nawet zamówić przez internet. Warto skorzystać z okazji i jednocześnie reklamować swoją działalność w sposób mobilny. To reklama skuteczna, nie nachalna, nie rozprasza kierowców i jest w pełni akceptowana. Co więcej, jest tania, a inwestycja w tego rodzaju nośnik jest jednorazowa. Trzeba też wspomnieć, że jej zasięgi są przecież nieograniczone. Wszystko zależy od tego, jak często podróżuje się pojazdem z naniesioną reklamą tego typu i jakie odległości się przemierza.

Pamiętajmy, że reklama na tablicach rejestracyjnych może być w pełni skuteczna, ale najczęściej stosowana jest jako dodatkowy element promocji. Jest raczej formą uzupełniającą i wchodzącą w skład całościowej strategii reklamowej. Z całą pewnością nie można jednak o niej zapominać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *